#babafest

Żyj, Kochaj, Pomagaj! ANNA HENCKA-ZYSER: szczegóły

liczba miejsc: 26

cena: 10 zł

termin: 06.11.2019 godz. 17:00 - 18:30

lokalizacja: Kamienica Naujacka, MOK, ul. Dąbrowszczaków 3, Olsztyn

Opis:

Żyj, Kochaj, Pomagaj! 

Historia inspirowana życiem, smakiem, radością i chęcią rozwoju. Jeżeli myślisz, że jedno spotkanie, jeden gest, jedno słowo NIE może odmienić Twojego życia i być pretekstem do zmian - przyjdź i doświadcz niewiarygodnej przygody, której ja jestem Bohaterką.

 

ANNA HENCKA-ZYSER

ANNA HENCKA-ZYSER założycielka olsztyńskiej fundacji Spa for Cancer działającej na rzecz kobiet z chorobą nowotworową. Marketingowiec z 20-letnim doświadczeniem zawodowym, obecnie szefowa działu marketingu i PR w hotelu Przystań & SPA w Olsztynie. Manager 2019 r  w Europejskim Konkursie Beauty Black Diamond Spa w Paryżu jako pierwsza i jedyna Polka. Mama 6 letniego syna. LAUREATKA  konkursu Kobiety Kobietom w roku 2019.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.