#babafest

Siła STORYTELLINGU czyli celuj w prawy górny róg: szczegóły

liczba miejsc: 21

cena: 35 zł

termin: 26.10.2019 godz. 12:00 - 13:30

lokalizacja: UWM, Wydział Humanistyczny, ul. Kurta Obitza1 Olsztyn, 1 piętro

Opis:

Podczas spotkania przekonam Was, że dzięki zastosowaniu storytellingu możemy (i jak to zrobić):
- Zwiększyć swój wpływ w rozmowie.
- Argumentować zachowując autonomię rozmówcy.
- Przekazywać wiedzę, a nie informacje.
- Budować partnerską relację przez zastosowanie story.
- Radzić sobie w trudnych sytuacjach.
- Skutecznie odróżnić się od innych.

Marek Stączek

Marek Stączek: ghostwriter, mówca, autor książek biznesowych.
Pisze teksty wystąpień oraz książki z zakresu psychologii w biznesie. Prowadzi doradztwo w zakresie przygotowania do ważnych wystąpień oraz szkolenia i warsztaty z wykorzystaniem doświadczenia z własnej pracy zawodowej (przez cztery lata - Członek Zarządu). Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach z zakresu sztuki storytellingu, prezentacji publicznej, kreatywności.
Jest autorem projektu rozwoju innowacji w organizacji - „Projekt 1:2:1”. Współpracuje m.in. z: Oracle, HP, Netia, Orange, Philips, TVN, Onet.pl, ITI, Wirtualna Polska, Medicover, Radio Zet, Bayer, Novartis, Pfizer, Universal McCann, DDB Warszawa, PZU, Warta, Ergo Hestia, Generali, Ernst&Young, Deloitte, Skanska, Coca-Cola, Mondelez, P&G. Autor bloga stoslow.pl.

 

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.