#babafest

I Otwarta Konferencja Mentoringowa BeFest : szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 0 zł

termin: 11.06.2019 godz. 17:00 - 20:00

lokalizacja: Kuźnia Społeczna ul. M.Kotańskiego 1

Opis:

I Otwarta Konferencja to pierwsze wydarzenie promujące mentoring w naszym regionie, organizowana jest w ramach programu mentoringowego BeFest, który zainicjowany został przez Stowarzyszenie Inicjatyw kulturalno -rozwojowych w lutym 2019 roku.

Czym jest mentoring?

Mentoring to partnerska relacja między mistrzem (mentorem), a uczniem (mentee), zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału uczenia. Polega na inspiracji, stymulowaniu i doradztwie opartych na bazie wiedzy, doświadczeń życiowych i zawodowych mentorki. Pozwala na świadome zarządzanie życiem i projektowanie własnej przyszłości w szerokiej perspektywie. Mentoring jest procesem dwustronnym – z tej relacji czerpie nie tylko mentee, ale też mentor, który ma szanse zobaczyć wiele spraw z innej perspektywy i zyskać mnóstwo nowych impulsów do rozwoju osobistego.

Dla kogo?

Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem w różnych obszarach życia osobistego i zawodowego, rozwojem kompetencji i świadomym kształtowaniu kariery zawodowej oraz dla reprezentantów firm i instytucji poszukujących nowych form transferu wiedzy i rozwoju zasobów pracowników.

Co w programie?

W tematykę wprowadzi nas gość specjalny konferencji Maciej Bennewicz – mentor, coach, trener, autor wielu książek i publikacji, dyrektor programowy Instytutu Kognitywistyki, kształci zawodowych mentorów i coachów oraz pasjonatów rozwoju osobistego.

Maciej Bennewicz przeprowadzi 2-godzinne szkolenie z elementami warsztatu na temat mentoringu.

A wymierne efekty i praktyczne zastosowanie mentoringu przedstawią Mentorzy i Mentee biorący udział w Programie BeFest.

Zgłoszenia?

Konferencja jest BEZPŁATNA, ale wymagana jest rezerwacja miejsca za pośrednictwem linku: http://babafest.pl/rezerwacje

Serdecznie zapraszamy!

http://babafest.pl/mentoring

https://www.facebook.com/BeFestmentoring/

Maciej Bennewicz

Maciej Bennewicz – jeden z najbardziej znanych coachów w Polsce, trener, pisarz, artysta, menedżer. Dyrektor programowy Instytutu Kognitywistyki, kształci zawodowych coachów oraz pasjonatów rozwoju osobistego. Autor podręcznika „Coaching i mentoring w praktyce”, poradników rozwoju osobistego, powieści, książeczek dla dzieci. Był prezesem EMCC Poland oraz prowadzącym program w TVP1 pt. „Ja”. Wykładał w SWPS, na UW, ALK, WSM. Psychoterapeuta - prowadził psychoterapię indywidualną i grupową. 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.