#babafest

Jak leczyć przyczyny a nie skutki - spotkanie z Kingą Maruszczak: szczegóły

liczba miejsc: 24

cena: 20 zł

termin: 13.10.2018 godz. 15:00 - 18:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

Opis:

Bardzo często nie wiemy skąd się wzięły blokady i problemy fizycznego, emocjonalnego i mentalnego ciała, które zatrzymują nasz rozwój a przede wszystkim powodują choroby, nie znamy ich przyczyny, dlatego leczymy skutki i co jakiś czas te problemy czy choroby wracają. Totalna Biologia próbuje to wyjaśnić i wesprzeć nas w uporaniu się z przyczynami naszych problemów.

Totalna Biologia wyjaśnia działanie ludzkiego organizmu i powstawanie chorób i problemów. Dzięki niej można odnaleźć blokady i problemy fizycznego, emocjonalnego i mentalnego ciała, które zatrzymują nasz rozwój.  Te blokady tkwią głęboko w naszej podświadomości, a dają o sobie znać w postaci chorób naszego ciała, problemów w związkach, relacjach w pracy, wypadkach oraz stratach finansowych wszelkiego typu
Te przeszkody pochodzą z okresu dzieciństwa, szkoły, ale przede wszystkich z okresu tzw. PLAN/CEL: okresu ciąży, porodu do 1 roku życia, a one łączą się z historii poprzednich wcieleń i całych pokoleń przodków. Te trudne, bolesne i niezrozumiane doświadczenia stają się konkretnymi przekonaniami i konstrukcjami, które projektują naszą rzeczywistość na równi ze świadomym umysłem. Samemu jest trudno je odnaleźć, a na warsztacie wspólnie odkrywamy źródło, przyczynę tych problemów czy chorób i następuje uzdrowienie, uwolnienie się od bolesnych wspomnień. Po kilku spotkaniach czy warsztatach jednak można się nauczyć jak odnajdywać przyczyny swoich problemów i uzdrawiać się codziennie. 

Spotkanie dedykowane jest do wszystkich którzy nigdy nie słyszeli o Totalnej Biologii, słyszeli niewiele lub chcą uporządkować sobie swoją wiedzę. Jeżeli już wiesz co to jest Totalna Biologia, znasz jej moc zachęcamy do uczestnictwa w warsztacie:  Samouzdrawianie i odkrywanie przyczyn problemów, konfliktów i chorób - warsztat dla zaawansowanych, prowadzenie oczywiście Kinga Maruszczak

Kinga Maruszczak

Kinga Maruszczak - Od 20 lat działam w różnych organizacjach i inicjatywach pozarządowych wspierając innych w rozwoju i spełnianiu marzeń. W 2003 roku byłam nawet jedną z 10 kobiet Warmii i Mazur wybranych w plebiscycie Radia Olsztyn za działalność na rzecz kobiet w Elblągu. Prowadziłam wtedy Elbląski Ruch Kobiet Aktywnych ERKA. Od 7 lat prowadzę warsztaty i sesje uzdrawiania z wykorzystaniem prostych narzędzi i metodologii rozpoznawania przyczyn konfliktu czy choroby.

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.