#babafest

grupa warsztatów: MYŚLI I EMOCJE

Wychować i nie zwariować, czyli jak być dobrą mamą również dla siebie

termin: 26.10.2019 godz. 10:00 - 11:30

ilość dostępnych miejsc: 1

prowadzący: Monika Stutz-Kowalska/Stacja relacja

szczegóły

Jak budować szczęśliwe i dojrzałe relacje z partnerem

termin: 26.10.2019 godz. 12:00 - 15:00

ilość dostępnych miejsc: 7

prowadzący: Sebastian Rosada, Filip Zaręba

szczegóły

Co mi wolno - warsztat o potrzebach i zakazach w duchu analizy transakcyjnej

termin: 27.10.2019 godz. 13:00 - 15:00

ilość dostępnych miejsc: 6

prowadzący: Agnieszka Gasperowicz, Weronika Sochańska (autonoMY)

szczegóły

Od szczucia do czucia, czyli pokochaj swoje ciało

termin: 23.10.2019 godz. 18:00 - 20:00

ilość dostępnych miejsc: 7

prowadzący: Lole Rozbójniczki

szczegóły

Od jutra nic nie musisz – instrukcja jak zdziałać CUD!

termin: 26.10.2019 godz. 14:00 - 16:00

ilość dostępnych miejsc: 7

prowadzący: Andrzej Setman

szczegóły

Złość piękności NIE szkodzi

termin: 27.10.2019 godz. 12:30 - 14:30

ilość dostępnych miejsc: 4

prowadzący: Dorota Weselak

szczegóły

Jak redukować stres i usuwać skutki traum? Wprowadzenie do metody TRE

termin: 30.10.2019 godz. 18:00 - 21:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Paweł Walczak

szczegóły

Kobiecencje- istota kobiecej duszy

termin: 27.10.2019 godz. 13:30 - 15:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Ewa Mikołajczyk

szczegóły

Zostań sędzią we własnej sprawie (termin 1)

termin: 26.10.2019 godz. 10:00 - 10:50

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Sylwia Jackowski

szczegóły

Zostań sędzią we własnej sprawie (termin 2)

termin: 26.10.2019 godz. 11:00 - 11:50

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Sylwia Jackowski

szczegóły

Zostań sędzią we własnej sprawie (termin 3)

termin: 26.10.2019 godz. 12:00 - 12:50

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Sylwia Jackowski

szczegóły

Zostań sędzią we własnej sprawie (termin 4)

termin: 27.10.2019 godz. 10:00 - 10:50

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Sylwia Jackowski

szczegóły

Zostań sędzią we własnej sprawie (termin 5)

termin: 27.10.2019 godz. 11:00 - 11:50

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Sylwia Jackowski

szczegóły

Zostań sędzią we własnej sprawie (termin 6)

termin: 27.10.2019 godz. 12:00 - 12:50

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Sylwia Jackowski

szczegóły

grupa warsztatów: COŚ WIĘCEJ NIŻ PRACA

Wejdź do gry, czyli jak projektować swoją karierę

termin: 26.10.2019 godz. 14:00 - 16:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Beata Krasnoborska-Szeremeta

szczegóły

Prawo autorskie w Internecie

termin: 27.10.2019 godz. 10:00 - 11:30

ilość dostępnych miejsc: 9

prowadzący: adw. Karolina Sawicka

szczegóły

Jesteś ekspertem? Pokaż się z najlepszej strony!

termin: 27.10.2019 godz. 10:30 - 12:30

ilość dostępnych miejsc: 8

prowadzący: Karolina Sieniawska, Karolina Kazuła, Anna Fic

szczegóły

Psychologia wyglądu i mowa ciała w życiu i w biznesie

termin: 26.10.2019 godz. 13:30 - 16:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Alina Stasiak

szczegóły

Oblicza stresu

termin: 26.10.2019 godz. 11:00 - 13:00

ilość dostępnych miejsc: 24

prowadzący: J.Bronowicki, A.Choma, B.Dębek, M.Dorosz, A.Gajo, B.Kierońska, J.Klimek,T.Olszewski, E.Płochocka

szczegóły

grupa warsztatów: ZDROWIE I URODA

Fit Słodkości

termin: 26.10.2019 godz. 10:00 - 11:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Magdalena Siedlecka - Slodka.com

szczegóły

Kuchnia Zero Waste

termin: 26.10.2019 godz. 12:00 - 13:30

ilość dostępnych miejsc: 5

prowadzący: Magdalena Siedlecka - Slodka.com

szczegóły

Wgłąb siebie. Świadomość ciała w procesie samorozwoju i samouzdrawiania

termin: 26.10.2019 godz. 12:30 - 15:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Anna Siekierska

szczegóły

Moda Zrównoważona i Odpowiedzialna Społecznie

termin: 27.10.2019 godz. 13:00 - 16:00

ilość dostępnych miejsc: 1

prowadzący: Agata Bałdyga - Doradca Stylu

szczegóły

Moc dotyku: warsztaty relaksacyjne w parach - punkty energetyczne harmonizujące pracę ciała

termin: 26.10.2019 godz. 13:30 - 15:30

ilość dostępnych miejsc: 3

prowadzący: Iwona Trznadel, Anna Konieczna-Łojek

szczegóły

grupa warsztatów: TWÓRCZA PRZESTRZEŃ

Lukrowany świat ciastek

termin: 27.10.2019 godz. 13:00 - 15:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Joanna Chmarycz - Nie-Leniwa Pani Domu

szczegóły

Trendy wnętrzarskie 2019, czyli co aktualnie króluje we wnętrzach

termin: 27.10.2019 godz. 11:00 - 12:30

ilość dostępnych miejsc: 11

prowadzący: Agnieszka Frankowska-Iwaniuk, Agnieszka Krzyżanowska

szczegóły

Łapacz snów

termin: 27.10.2019 godz. 10:00 - 11:00

ilość dostępnych miejsc: 10

prowadzący: Alicja Borsiak-Śleszyńska

szczegóły

Indyjskie chlebki naan - warsztat wypiekania - Namaste: Himalaje

termin: 26.10.2019 godz. 10:30 - 11:30

ilość dostępnych miejsc: 8

prowadzący: Joanna Wołejszo

szczegóły

Indywidualne Konsultacje ogrodowe z architektem krajobrazu (termin 1)

termin: 26.10.2019 godz. 12:00 - 12:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Joanna Wołejszo

szczegóły

Indywidualne Konsultacje ogrodowe z architektem krajobrazu (termin 2)

termin: 26.10.2019 godz. 12:45 - 13:15

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Joanna Wołejszo

szczegóły

Indywidualne Konsultacje ogrodowe z architektem krajobrazu (termin 3)

termin: 26.10.2019 godz. 13:30 - 14:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Joanna Wołejszo

szczegóły

Indywidualne Konsultacje ogrodowe z architektem krajobrazu (termin 4)

termin: 26.10.2019 godz. 14:00 - 14:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Joanna Wołejszo

szczegóły

Indywidualne Konsultacje ogrodowe z architektem krajobrazu (termin 5)

termin: 26.10.2019 godz. 14:30 - 15:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Joanna Wołejszo

szczegóły

grupa warsztatów: CIAŁO W RUCHU

Relaksacja w ruchu

termin: 27.10.2019 godz. 11:00 - 12:30

ilość dostępnych miejsc: 5

prowadzący: Katarzyna Gwis

szczegóły

Szkoła Zdrowych Pleców

termin: 26.10.2019 godz. 10:00 - 11:00

ilość dostępnych miejsc: 2

prowadzący: Joanna Zadroga

szczegóły

Samoobrona dla Kobiet - warsztat praktyczny

termin: 26.10.2019 godz. 10:00 - 11:30

ilość dostępnych miejsc: 15

prowadzący: Krzysztof Lewicki

szczegóły

Flamenco - Sztuka kobiecości

termin: 27.10.2019 godz. 13:00 - 14:30

ilość dostępnych miejsc: 6

prowadzący: Magdalena Faszcza

szczegóły

spotkania: COŚ WIĘCEJ NIŻ PODRÓŻ

Tuszetia – tajemnice wschodniego Kaukazu

termin: 26.10.2019 godz. 17:00 - 18:30

ilość dostępnych miejsc: 44

prowadzący: Magdalena Konik

szczegóły

Co oznacza nowoczesność w tybetańskim Królestwie Lo.

termin: 26.10.2019 godz. 18:30 - 20:00

ilość dostępnych miejsc: 43

prowadzący: Magdalena Gołębiowska

szczegóły
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.