#babafest

Notatka prasowa

BABA JAK BURZA

Baba nadciąga niczym burza. Od kilku tygodni Babą żyje Olsztyn i cały region. Jedne panie zapisują się na warsztaty, inne rezerwują miejsce na inspirujących spotkaniach, cała rzesza mieszkańców Warmii  i Mazur, niezależnie od płci i wieku codziennie oddawało głos na jedną z jedenastu kandydatek do tytułu Baba Fest. Bo Baba Fest to dziś znana marka i najgorętsze wydarzenie jesieni. Już w  weekend  12-14.10.2018!


Inauguracja z Alicją eM

Na wtorkowej gali w olsztyńskiej Filharmonii, którą uświetnił koncert Alicji Majewskiej w towarzystwie Włodzimierza Korcza, odbyła się uroczysta inauguracja VIII edycji festiwalu Baba Fest . Baba Fest to  impreza charytatywna organizowana przez kwintet niezwykle przedsiębiorczych i twórczych olsztynianek – Agnieszki, Aleksandry, Magdaleny, Sylwii oraz Małgorzaty ze Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem. Za każdym z tych imion, kryje się zupełnie inna profesja, odmienna pasja i  niepowtarzalne doświadczenie. Ale właśnie ta różnorodność organizatorek sprawia, że wspólnie kreują wizerunek kobiety totalnej. I taka też jest Baba Fest. Bo program festiwalu obejmuje wiele dziedzin kobiecego życia i przypomina tort, w którym każda warstwa jest wyśmienita, ale dopiero razem tworzą kompozycję pełną i skończoną. Inspirowanie kobiet do szukania własnej pełni jest chyba największą ambicją festiwalu.


Sukces w życiu i w sypialni
Dlatego niedziwne, że co roku wszystkie kandydatki do tytułu Baba Fest są zaszczycone nominacją, a ta, która wygrywa, staję się bohaterką nie tylko jednego wieczoru. W tym roku tytuł ten odebrała Angelika Stawisińska.

Niedziwne również, że wejściówki na spotkania i warsztaty rozchodzą się lepiej niż świeże bułki.
A kulminacja atrakcji nastąpi już w najbliższy weekend 12-14.10.2018
W piątek 12.10.2018 zapraszamy na dwa inspirujące spotkania.
O 18:00 w panelu „Przedsiębiorczość jest rodzaju żeńskiego” spotkamy kobiety biznesu, które są żywym dowodem na to, że dzięki odwadze i determinacji można rozbijać szklane sufity i sięgać tak wysoko jak tylko się da. Każda z nich ma własną receptę na sukces, którą dociekliwy duet prowadzących - twórcy MADE IN Warmia & Mazury: Rafał Radzymiński i Michał Bartoszewicz - będą próbowali poznać.

Godzinę później Joanna Keszka uchyli przed uczestniczkami zupełnie inne wrota, bo prowadzące do ogrodu erotyki. Zachęci, aby zadbać o siebie, własną przyjemność i otworzyć się na fantastyczne doznania, jakie niesie dojrzały świadomy seks.

Warsztaty Kobiety Totalnej
Zaś na sobotę i niedzielę najlepiej wziąć urlop od obowiązków domowych, ponieważ od rana do późnego popołudnia będzie się działo!

W gąszczu propozycji możemy odnaleźć podział na grupy tematyczne:

„MYŚLI I EMOCJE”, „ZDROWIE I URODĘ”, „COŚ WIĘCEJ NIŻ PRACĘ”, „TWÓRCZĄ PRZESTRZEŃ” oraz „CIAŁO W RUCHU” , a w każdej z nich po kilka propozycji warsztatów i spotkań prowadzonych przez pasjonatów i  zawodowców - autorytety w swoich dziedzinach - nie tylko z regionu, ale i całej Polski.

Dla tych, którzy nie zdążą w ten weekend, tydzień później jeszcze  kilka propozycji dla ciała.
Ale szczegółowy program warto sprawdzić na stronie www.babafest.pl.

Wisienką na torcie będzie w tym roku afterek Festiwalu BabaFest pod hasłem „Moda Jednoczy”. 18.10 w Olsztynie, w klubie Mięta odbędzie się Pokaz mody, podczas którego zaprezentują się projektanci z całej Polski. To będzie niezwykłe wydarzenie, które ma na celu zainspirować modowo na jesień.


Przegapić Babę Fest to jak spóźnić się na pociąg do lepszego życia. Bo Baba Fest co roku inspiruje setki kobiet z Warmii i Mazur do tego, aby spełniały swoje marzenia, realizowały pasję i wszechstronnie się rozwijały. A wszystko po to, aby każda z nich mogła stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie:  Jestem Fest Babką.

 

                                                                                                                                                                                              Agnieszka Kacprzyk

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.