#babafest

LAS KOBIET - 5.11.2017

Kochani, tego jeszcze na BabaFest nie było... 
Mamy niespodziankę!:-)

Siódmą edycję Festiwalu BABA FEST zwieńczy niezwykle magiczny życiotwórczy akt – wspólne sadzenie lasu. Spośród sadzonek klonu, lipy, jarzębu, dębu i wiązu każda z nas będzie mogła wybrać tę, która najbardziej do niej pasuje i tchnąć w nią nowe życie.

Chcemy, aby wspólne zalesianie stało się kolejnym pretekstem do spotkania w przyjaznym i życzliwym gronie kobiet, które chcą żyć świadomie i twórczo.
Akcji towarzyszyć będzie biesiada przy ognisku, dlatego zapraszamy też dzieci i całe rodziny.

Nigdzie nie trzeba się zapisywać, nic nie trzeba płacić, wystarczy być. Mamy dużo sadzonek i dużo kiełbasy :-)
Wskazane jest ciepłe ubranie i odpowiednie obuwie – najlepiej kalosze.
Spotykamy się na parkingu pod Arboretum w Kudypach.

Miejsce akcji – Leśne Arboretum Warmii i Mazur w Kudypach
Data – 5.11.2017

Akcję sadzenia lasu zaczynamy o godz. 12.00 - osoby, które przyjadą autobusem 107 mogą się trochę spóźnić i też dostaną drzewko do posadzenia i kiełbaskę do zjedzenia :-)

Dojazd - autobusem komunikacji miejskiej nr 107 (Ł) albo samochodem (w kierunku na Ostródę).

Można też wybrać się na wycieczkę rowerową razem z Gosią (spotkanie o godz. 11.00 nad Jeziorem Długim przy tzw. Pomoście Żubra przy ul.Leśnej).

 

Do zobaczenia :-)

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.