#babafest

Baba Movie

Baba Movie to nasz nowy pomysł.

Kobiece pokazy filmowe będą odbywały się raz w miesiącu i będą okazją, żeby wspólnie się pośmiać, wzruszyć, zainspirować, wymienić wrażeniami albo po prostu spotkać się i porozmawiać.

Pierwsze spotkanie z filmem planujemy na 5 grudnia (poniedziałek) o godz. 18.00 w Kinie Studyjnym Awangarda 2 - Plac Jana Pawła II 2/3.

„Hiszpański Temperament” to największy przebój kinowy z Clarą Lago i Danim Rovirą. Proponujemy Wam zwariowaną komedię o tym, jak się bawią, kochają, kłócą i spiskują Hiszpanie.

 Bilety na seans w cenie 15 zł będą do kupienia na miejscu.  

Do zobaczenia w kinie :-)

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.